O nas

Zapraszamy do zapoznania się z naszą firmą

Witamy na naszej stronie internetowej

DOŚWIADCZENIE, PROFESJONALIZM I PASJA TO CECHY,
KTÓRE TWORZĄ JAKOŚĆ W NASZYM PRZEDSIĘBIORSTWIE.

Zakład Urządzeń Ciepłowniczych TERMAL Sp. z o.o. to organizacja z tradycjami. Funkcjonuje na rynku od 1991 r., w którym to założyciele widząc szansę w zmieniającym się ustroju gospodarczym oraz wykorzystując swoją wiedzę i pasję, postanowili powołać ją do życia. Początkowo prowadząc biuro projektowe, Maciej Nawrocki, Andrzej Wiśniewski, Józef Filipczak, starali się reagować na potrzeby konsumenta i wymogi rynku. Wykorzystując szanse wyłaniające się z otoczenia, minimalizując zagrożenia czyhające na arenie biznesu, dostosowywali oferowany produkt do potrzeb klienta, w konsekwencji czego firma poszerzała swój profil stając się na przestrzeni lat jednym z czołowych producentów urządzeń ciepłowniczych.

W obecnej formie funkcjonuje od lutego 2013 r. Przeprowadzenie zmian strukturalno-własnościowych było efektem przemyślanej strategii właścicieli, którzy świadomie wykorzystali funkcjonalność instrumentu jakim jest partycypacja pracownicza, zapraszając do udziału w zyskach osób stricte związanych z przedsiębiorstwem. Powstała nowa spółka w której w skład weszła wieloletnio związana z przedsiębiorstwem, dyrektor marketingu Wiesława Rusin, obecnie piastująca stanowisko Prezesa Zarządu, oraz z nieco krótszym stażem, Łukasz Grzela z działu technicznego i Agata Koczaj z działu logistyki i zaopatrzenia, którzy wspomagają kierowanie przedsiębiorstwem, jako Członkowie Zarządu.

Zakład Urządzeń Ciepłowniczych TERMAL jest producentem urządzeń ciepłowniczych, a także odpylających. Wyroby spółki współpracują z kotłami o wydajności od 0,3 do 75MW: PCO, PSC, ER, ERm, PLM, OR, ORp, WCO, SWC, KR, KRm, WML, WR, WRp i innymi.
Produkcja urządzeń oparta jest na sprawdzonych rozwiązaniach projektowo-konstrukcyjnych, uwzględniających wymogi nowoczesnych technologii wytwarzania i montażu. Wykonywane wyroby i elementy spełniają krajowe normy w zakresie: technicznym, ekonomiczno-eksploatacyjnym, ekologicznym oraz ergonomicznym.
Zakład posiada doświadczoną załogę oraz rozbudowany park maszynowy, który stale unowocześnia. Podnoszone są kompetencje pracowników, którzy uczestniczą w różnego rodzaju kursach, szkoleniach. Firma stawia na szeroko pojęty rozwój, począwszy od rozwoju umiejętności poszczególnych członków kadry, poprzez wdrażanie nowych rozwiązań w zakresie technologii wytwarzania. Wreszcie dział techniczny, staje na wysokości zadania, partycypując w branżowych konferencjach i seminariach, aby już na etapie projektowania spełniać oczekiwania klienta oraz wymogi odgórnie narzuconych restrykcji, zarówno lokalnych, państwowych jak i wspólnotowych.

Sukcesem firmy jest zadowolenie klienta. Zakład Urządzeń Ciepłowniczych TERMAL Sp. z o.o. wychodzi na przeciw swoim Odbiorcom, dba o najwyższą jakość dostarczanych urządzeń i realizowanych projektów. Świadectwem dobrze spełnionej misji przedsiębiorstwa jest lojalność klienta, który powraca, przy realizacji kolejnych zadań. Wieloletnia współpraca z wieloma klientami jest swoistą wizytówką Zakładu.
Przedsiębiorstwo zapewnia fachową pomoc w doborze urządzeń, podzespołów, zamiennych części.
Zakład Urządzeń Ciepłowniczych TERMAL Sp. z o.o. zaprasza serdecznie do Współpracy.

Doświadczenie

Dzięki wieloletniej obecności na rynku oraz pracy z wieloma klientami, uzyskaliśmy bezcenne doświadczenie.

JAKOŚĆ

Nasze doświadczenie, przeszkolony personel oraz indywidualne podejście sprawiają, że nasi klienci są zawsze zadowoleni.

ELASTYCZNOŚĆ

Zawsze dostosowujemy się do wymagań, terminów oraz indywidualnych oczekiwań naszych klientów.

jesteś zdecydowany?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując się do jego potrzeb.