Firma

Doświadczenie, profesjonalizm i pasja to cechy,
które tworzą jakość w naszym przedsiębiorstwie.

Zakład Urządzeń Ciepłowniczych TERMAL Sp. z o.o. to organizacja z tradycjami. Funkcjonuje na rynku od 1991 r., w którym to założyciele widząc szansę w zmieniającym się ustroju gospodarczym oraz wykorzystując swoją wiedzę i pasję, postanowili powołać ją do życia. Początkowo prowadząc biuro projektowe, Maciej Nawrocki, Andrzej Wiśniewski, Józef Filipczak, starali się reagować na potrzeby konsumenta i wymogi rynku. Wykorzystując szanse wyłaniające się z otoczenia, minimalizując zagrożenia czyhające na arenie biznesu, dostosowywali oferowany produkt do potrzeb klienta, w konsekwencji czego firma poszerzała swój profil stając się na przestrzeni lat jednym z czołowych producentów urządzeń ciepłowniczych.

W obecnej formie funkcjonuje od lutego 2013 r. Przeprowadzenie zmian strukturalno-własnościowych było efektem przemyślanej strategii właścicieli, którzy świadomie wykorzystali funkcjonalność instrumentu jakim jest partycypacja pracownicza, zapraszając do udziału w zyskach osób stricte związanych z przedsiębiorstwem. Powstała nowa spółka w której w skład weszła wieloletnio związana z przedsiębiorstwem, dyrektor marketingu Wiesława Rusin, obecnie piastująca stanowisko Prezesa Zarządu, oraz z nieco krótszym stażem, Łukasz Grzela z działu technicznego i Agata Koczaj z działu logistyki i zaopatrzenia, którzy wspomagają kierowanie przedsiębiorstwem, jako Członkowie Zarządu.

Zakład Urządzeń Ciepłowniczych TERMAL jest producentem urządzeń ciepłowniczych, a także odpylających. Wyroby spółki współpracują z kotłami o wydajności od 0,3 do 75MW: PCO, PSC, ER, ERm, PLM, OR, ORp, WCO, SWC, KR, KRm, WML, WR, WRp i innymi.
Produkcja urządzeń oparta jest na sprawdzonych rozwiązaniach projektowo-konstrukcyjnych, uwzględniających wymogi nowoczesnych technologii wytwarzania i montażu. Wykonywane wyroby i elementy spełniają krajowe normy w zakresie: technicznym, ekonomiczno-eksploatacyjnym, ekologicznym oraz ergonomicznym.
Zakład posiada doświadczoną załogę oraz rozbudowany park maszynowy, który stale unowocześnia. Podnoszone są kompetencje pracowników, którzy uczestniczą w różnego rodzaju kursach, szkoleniach. Firma stawia na szeroko pojęty rozwój, począwszy od rozwoju umiejętności poszczególnych członków kadry, poprzez wdrażanie nowych rozwiązań w zakresie technologii wytwarzania. Wreszcie dział techniczny, staje na wysokości zadania, partycypując w branżowych konferencjach i seminariach, aby już na etapie projektowania spełniać oczekiwania klienta oraz wymogi odgórnie narzuconych restrykcji, zarówno lokalnych, państwowych jak i wspólnotowych.

Sukcesem firmy jest zadowolenie klienta. Zakład Urządzeń Ciepłowniczych TERMAL Sp. z o.o. wychodzi na przeciw swoim Odbiorcom, dba o najwyższą jakość dostarczanych urządzeń i realizowanych projektów. Świadectwem dobrze spełnionej misji przedsiębiorstwa jest lojalność klienta, który powraca, przy realizacji kolejnych zadań. Wieloletnia współpraca z wieloma klientami jest swoistą wizytówką Zakładu.
Przedsiębiorstwo zapewnia fachową pomoc w doborze urządzeń, podzespołów, zamiennych części.
Zakład Urządzeń Ciepłowniczych TERMAL Sp. z o.o. zaprasza serdecznie do Współpracy.

Zakład Urządzeń
Ciepłowniczych
Termal Sp. z o. o.

26-200 Końskie,
ul. Młyńska 16

41 372 76 76
41 375 61 00
41 375 61 02
41 375 61 01

Sukces! Wiadomość została wysłana.
Błąd! Wiadomość nie została wysłana.